בלוג

בלוגרים מצפאים

מצפה רמון עוטפת את עוטף עזה – קיץ 2022

לרגל מבצע ״עלות השחר״ מתגייסת מצפה רמון באהבה למען תושבי עוטף עזה ומציעה מבצעים והנחות מיוחדות. בעמוד זה נעדכן באופן שוטף גם לגבי הצעות אירוח, מספרי טלפון חשובים ועוד ככל שיזרום מידע רלוונטי.

לקריאה »
בחורה שמרימה אגודלים באויר בשמחה
בלוגרים מצפאים

המומלצים במצפה רמון

הדברים שאם לא עשיתם אותם לא באמת הייתם במצפה רמון. אספנו עבורכם את המקומות, החוויות, האטרקציות, המטעמים וההפתעות הכי שווים במצפה רמון. לא תספיקו הכל בביקור אחד – אז בואו שוב 🙂

לקריאה »
תחרות ישראמן באילת 2022
בלוגרים מצפאים

רוני מרום מספר על תחרות על איש הברזל באילת

״בבוקר של התחרות התקשיתי ללכת, ובטח שלא יכלתי לרוץ״.. רוני מרום מספר על האתגרים שעמדו בפניו בהכנה ובמהלך תחרות ישראמן 2022, ובדרך מספק טיפים והשראה לכל התמודדות של גוף ובעיקר נפש. מסע אל רוח האדם.

לקריאה »
מבט על המדבר באזור מצפה רמון
בלוגרים מצפאים

כנס מדע וקהילה במצפה רמון, נובמבר 2021

ביום חמישי ה 28.10.22 התכנס במתנ"ס מצפה רמון קהל לא שיגרתי – מדענים מתחומי דעת שונים, יחד עם בעלי עניין מהר הנגב וארץ המכתשים. להלן תעוד הכנס.

לקריאה »
הפסל מחווה לנגב מאת האמן היפני יסואי מיזואי
בלוגרים מצפאים

הפסל היפני שיצר מחווה לנגב במצפה רמון

בסדרת כתבות בשם ״מפגשים מהסוג היפני״ נתחקה אחר תושבי יפן אותם מצאנו כאן, בלב המדבר, במצפה רמון. נכיר ישראלים שהגיעו רחוק עד יפן, התאהבו בה וחזרו להקים את מרכז החיים שלהם במצפה כשהם ממשיכים לחלום ולחיות את ההוויה היפנית. נחפש גם יפנים שהגיעו עד מצפה רמון והתאהבו במקום, במדבר ובאנשיו.

לקריאה »
אישה מצלמת על רקע נוף מדברי של הר גמל במצפה רמון
בלוגרים מצפאים

כך תשפרו את התמונות שלכם: 5 טיפים לצילום

אתם עומדים מול הנוף המפעים של מכתש רמון, וכמובן שיש את הצורך להוציא את הטלפון ולצלם. אולי אפילו הבאתם איתכם מצלמה טובה לכבוד הטיול במדבר הגבוה. אבל איך אפשר לתרגם את מה שרואים בעין לצילום טוב? הנה כמה טיפים מאת הצלמת סיון פרס.

לקריאה »
פסל ליד מלון בראשית
בלוגרים מצפאים

מיינדפולנס (והפסל) אל הירח

סמוך למלון בראשית, בפארק הפיסול המדברי, שוכן פסל ״אל הירח״. זיו סגל מחבר אותנו אליו ובוחן מושגים של זרימה, ניגודיות אור וצל, אשליה והארה. כתבה שניה בסדרה.

לקריאה »
פסל מורכב מאבנים במדבר
בלוגרים מצפאים

מדיטציית מיינדפולנס בפארק לפיסול מדברי, מצפה רמון

יש משהו מיוחד בפארק לפיסול מדברי. האמנים שהקימו כאן את פסלי האבן המיוחדים העניקו ערך מוסף למקום שגם כך הוא מיוחד בשל הנוף אליו הוא צופה. זיו סגל בוחר בפארק כמקום מושלם למדיטצייה, ונותן לכם כלים לשם כך. כתבה ראשונה מתוך סדרת כתבות.

לקריאה »
דילוג לתוכן