מטייל עם תרמיל צופה בשביל החלב בלילה

תצפית כוכבים במצפה רמון – הכי טוב והכי משתלם

תצפית כוכבים במצפה רמון עם המדריכים הכי טובים בארץ! תצפיות עם טלסקופים מקצועיים בשמורת אור הכוכבים במכתש רמון - מזמינים וחוסכים עם החוויה המצפאית.

תצפית כוכבים במצפה רמון - מה זה בעצם אומר?

תצפית כוכבים במצפה רמון זה לצאת אל המדבר הגבוה, אי שם איפה שנמצא מכתש רמון היפה ומזג האויר צלול. שם צפויה לכם חוויה יוצאת דופן – כזאת שתזכרו עוד שנים רבות.

תצפית כוכבים במצפה רמון זה לפגוש את המדריכים הכי טובים שיש (וגם הכי נחמדים). הם מחזיקים משהו מוזר ביד. מה זה? אה, זה ציין לייזר, איתו הם מצביעים אל עומק השמים ומסבירים מה אנחנו רואים – קבוצות של כוכבים, שמות של גלקסיות ופלנטות.

תצפית כוכבים במצפה רמון זה להביט לתוך עינית של טלסקופ ענק ופתאום לראות את גרמי השמים מתקרבים אלינו. ממש לראות אותם טוב.. ולהתפעל – כל זה קיים באמת? כל זה נמצא שם בחלל?

תצפית כוכבים במצפה רמון זה להגיע לשמורת אור הכוכבים היחידה בארץ – מקום שהוגדר על ידי אונסקו כמקום בו נשמרים מפני זיהום אור, על מנת לאפשר תצפיות כוכבים בצורה המיטבית. כי איפה נראה את שביל החלב בצורה הכי טובה אם לא בשמורת אור כוכבים?

 

טלסקופ פונה לשמים זרועי כוכבים

קיץ של כוכבים 2024 - ההרשמה החלה

ההרשמה לאירועי קיץ של כוכבים 2024 החלה! בקיץ מזג האויר במצפה רמון קריר, האויר צלול ורואים את הכוכבים בצורה המיטבית. מהרו להרשם להבטחת מקומכם. צפייה נעימה!

זוג צופה בשמים זרועי כוכבים והכיתוב קיץ של כוכבים
דילוג לתוכן