fbpx
mitzpe-ramon-join-us

תיירנים, הקימו את העמוד העסקי שלכם באתר

את/ה בעל עסק תיירות במצפה רמון? 

הצטרפו אלינו ותהנו מחשיפה לקהל התיירים שמגיעים למרחב מצפה רמון וארץ המכתשים.

מה בעצם קורה פה?

תיירים אשר מגיעים למצפה רמון מחפשים מקומות לישון ולאכול, מקומות בילוי, מנוחה, פעילות, אטרקציות.

אתם יכולים להיות היעד הבא שלהם.

מה התועלות שלי מנוכחות באתר זה?

עסקים ששותפים באתר זה הם שותפים במועדון המעניק את היתרונות הבאים:

  דף עסק מודרני

אנו מעניקים לכם במה מושלמת למשיכת לקוחות במילה, בתמונה ובוידאו. יצרנו דף שהזרימה שבו נעימה במחשב נייח ובמכשירים ניידים, ומאפשרת לגולשים מסוגים שונים להתחבר לעסק שלכם כפי שהם אוהבים.

  נוכחות בגוגל

קידום של עסק יחיד בגוגל זו משימה קשה עד בלתי אפשרית. כמות המאמץ, הידע והזמן שצריך להשקיע בדבר הם רבים. התחרות קשה והיא לא נעשית קלה יותר בהמשך הדרך. זו הסיבה שעדיף ללכת יחד. ככל שמתאגדים יותר עסקים תחת אותה כותרת כך יש סיכוי שהאתר יופיע במקומות גבוהים במנועי חיפוש. אנחנו נגרום לתוכן שלכם להופיע בצורה מיטבית, כך שיגיעו אליכם דרך מנועי חיפוש. 

אתם מקצוענים בתחומכם. יש לכם תוכן להציע. כדי להגיע אליכם צריך לספר את זה לעולם. הדרך שלנו לעשות זאת היא באמצעות כתבות שיכין כל בעל עסק בהדרכתנו ובסיוע מלא. כתבות אלה הן מגנט גולשים שיימשכו לאתר בעזרת מילות חיפוש מגוונות, ומשם הדרך לשיטוט בין העסקים קצרה.

  פרסום העסק ברשתות חברתיות

המקום שבו כולם נמצאים. כדי להגיע ללקוחות צריך ללכת למקומות שבהם הם נמצאים. אתם עסוקים בעשייה מתמדת. הם עסוקים בחיפוש אחר גירויים. לכן אתם רוצים להגיע לרשתות החברתיות ולספר כמה נפלא העסק שלכם ומה הם יכולים להרוויח מהמפגש ביניכם.

  לוח אירועים חכם

אנחנו מחזיקים בלוח אירועים שמרכז את האירועים במצפה רמון ובמרחב הנגב. לא עוד חיפוש נואש אחר האירוע שמתקיים במועדון המקומי או בפאב הקרוב. כל האירועים עם אפשרות לפילוח ועוד פעולות מתקדמות ישרתו את הגולש כך שיחזור לאתר שוב, ועל הדרך יעברו גם בעמוד שלכם.

  יוזמה

אנחנו לא נשב ונחכה שהגולשים יגיעו אלינו. אנחנו גם נגיע אליהם בדרכים מגוונות: רשימות תפוצה, יצירת ימי תוכן עם הרשמה באתר, פרסום ממומן ועוד.

  שיתוף פעולה והפריה הדדית

חברי מועדון החוויה המצפאית ערבים זה לזה ומסייעים לקידום הדדי. אנחנו מקיימים מפגשי הכרות, חשיבה משותפת, העלאת אתגרים והפריה הדדית. בדרך זו גם נהנה יותר מהדרך וגם נהיה טובים יותר במה שאנו עושים כיחידים וכמכלול.

  תמיכה שלנו בכם

כשותפים באתר אתם זכאים לתמיכה מלאה בצרכים המשתנים שלכם. אנחנו נקשיב וננסה לסייע בכל בקשה או צורך שלכם.

  פיתוח מתמיד

אנחנו לא שוקטים על השמרים, אלא ממשיכים לפתח את האתר ואת החזון שלנו לגבי התיירות במצפה רמון. יש לנו תוכניות גדולות ואתם מוזמנים להיות שותפים למסע. אחרי הכל, הוא לא שווה בלעדיכם.

  קשר אישי

אתם מוזמנים להרים טלפון, לשאול כל שאלה ולהציף כל רעיון. אנחנו כל הזמן לומדים ומוקסמים מהאנשים הנפלאים שמרכיבים את פסיפס התיירות של מצפה רמון.

מצטרפים

אז אם אתם רוצים להגדיל תנועה בעסק שלכם, הוסיפו את העסק שלכם לאתר, הרשמו לרשימת התפוצה, ותהנו מקידום העסק שלכם.

כל העמודים מוזנים בחינם עד לתאריך 30.7.20, עם כל הפיצ׳רים המתקדמים. שווה להצטרף עכשיו!

להצטרפות צרו קשר ונמשיך משם לדרך חדשה.

להלן פרוט החבילות. המחירים לא כוללים מע״מ ועשויים להשתנות מעת לעת.

שימו לב. בשל הקורונה המחירים כעת הם בהנחה של 50%.

 

חבילת פרסום אישית

מעבר לאפשרויות הנ״ל אפשר ליצור חבילת פרסום ממוקדת למוצר מסוים שלכם עם דף נחיתה ושיווק ממומן. לפרטים צרו קשר.

הצטרפו לרשימת התפוצה לעסקים

החלטתם להצטרף ולהקים עמוד משלכם? מצוין, חשוב מאד שתצטרפו לרשימת התפוצה שלנו, על מנת לקבל הדרכות, עדכונים וטיפים לצורך הפקת המירב מהעמוד העסקי שלכם באתר.

שימו לב שהזנת הכתובת כאן אינה מהווה הרשמה של העסק לאתר. לשם כך עליכם ליצור קשר, להשאיר טלפון ולספר בשתי מילים על העסק, ונחזור אליכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות